BAŞLICA ÇALIŞMALARIMIZ

KARAKEDİ BOZACISI

1925 yılından beri faaliyetini sürdüren, Eskişehir kültürünün ve geleneğinin bir parçası haline gelmiş Karakedi Bozacısı’nın tüm basılı ve dijital grafik tasarım işleri, sosyal medya yönetimleri, reklam yönetimleri, içerik üretimleri, fotoğraf ve video çekimleri, websitesi tasarımı, yapımı ve yönetimi ajansımız tarafından yapılmaktadır.

İÇ HASTALIKLARI UZMANI

DR. HAYATİ YAVUZ

Eskişehir Acıbadem Hastanesi İç Hastalıkları Uzmanı Dr. Hayati Yavuz’un websitesi tasarımları ve yapımı, sosyal medya yönetimi, sosyal medya içerik üretimi ve video çekimleri firmamız tarafından yapılmaktadır.

ATİKER YAZILIM

OMA (Ömer Atiker) Holding’in bir parçası olan Atiker Yazılım firmasının tüm tasarım işleri, sosyal medya yönetimleri, başarı hikayeleri çekim ve kurguları, reklam yönetimleri 2019 -2022 yılları arasında ajansımız tarafından yapılmıştır. Hala farklı projelerde firma ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

ESKİŞEHİR GÖZ MERKEZİ

Bölgenin en büyük ve en donanımlı göz sağlığı merkezi olan Eskişehir Göz Merkezi’nin tüm basılı ve dijital grafik tasarım işleri, sosyal medya yönetimleri, reklam yönetimleri, içerik üretimleri, fotoğraf ve video çekimleri ajansımız tarafından yapılmaktadır.

MaYaDa Pol

Modern tıp teknolojilerini ve uygulamalarını yakından takip ederek uluslararası standartlarda hizmet kalitesi sunan MaYaDa Pol Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nin tüm basılı ve dijital grafik tasarım işleri, sosyal medya yönetimleri, reklam yönetimleri, içerik üretimleri, fotoğraf ve video çekimleri ajansımız tarafından yapılmaktadır.

BİZE ULAŞIN!

Facebook, Instagram, LinkedIn, Twitter, Youtube, TikTok, Trendyol, N11 gibi mecralarda sosyal medya yönetimi, kurumsal web tasarım, içerik üretimi, reklam yönetimi ve Google Ads ile ilgili sorularınız varsa bize ulaşın.